Aikataulu

Veistämö Liiteri Suuli Kuja Laituri Meri Ponttooni Kesanto Autotalli Grilli
15.00
15.30
Puiset Heilat
15.30
16.30
Red Crickets
15.30
16.30
16.00
Jaakko Aukusti
16.00
17.00
16.30
Pymathon
16.30
17.30
17.00
Kiki Pau
17.00
18.00
Siihhi
17.00
18.00
Neiet
17.00
18.00
17.30
Trio Tetris
17.30
18.30
18.00
XES
18.00
19.00
Piirpauke
18.00
19.00
Internet
18.15
19.00
18.30
Pink Twins
18.30
19.30
19.00
Radiopuhelimet
19.00
20.00
Ostos
19.00
20.00
19.30
Tussilago (SE)
19.30
20.30
Maria Gasolina
19.30
20.30
20.00
Tero
20.00
21.00
Hockey Night
20.00
21.00
20.30
21.00
Berndsen (IS)
21.00
22.00
Romutus
21.00
22.00
21.30
Stiletti-Ana
21.30
22.30
Tampo
21.30
22.30
22.00
Sähköpaimen
22.00
23.00

Laserdrift
22.00
23.00
22.30
Miettiin
22.45
23.30
23.00
Kitkatone
23.00
00.00
Koneveljet
23.00
00.00
23.30
Joku Roti Mafia
23.30
00.30
24.00
Death Hawks
00.00
00.00
Serot
00.00
00.00
Niilo Apukka
00.00
00.00
Kowa Zoo
00.00
00.00
24.30
Detroit Diesel
00.30
00.00
Samuli Kemppi
00.30
00.00
25.00

Veistämö

Liiteri

Suuli

Kuja

Laituri

Meri

Ponttooni

Kesanto

Autotalli

Grilli

Veistämö Liiteri Suuli Kuja Laituri Meri Ponttooni Kesanto Autotalli Grilli
14.00
Cream on Pants
14.00
15.00
14.30
Hell Cat
14.30
15.30
Cuntry Helenas
14.30
15.30
15.00
15.30
Elatu Nessa
15.30
16.30
Hustle Fuzz
15.30
16.30
Merries
15.30
16.30
16.00
16.30
Kanttoripoika
16.30
17.30
Dalindèo
16.30
17.30
Hur Hur
16.30
17.30
17.00
The Rollstons
17.00
18.00
Uudet Jes Opot
17.00
18.00
17.30
18.00
SUPERFJORD
18.00
19.00
Kukkiva Poliisi
18.00
19.00
18.30
Keijut
18.30
19.30
Jätkäjätkät
18.30
19.30
19.00
Sur-rur
19.00
20.00
Suomen Tulli
19.00
20.00
19.30
Sumuposauttaja
19.30
20.30
Kiila
19.45
20.30
Kolmiyo
19.30
20.30
20.00
Tyynyt
20.00
21.00
Nivexxx
20.00
22.30
20.30
Hinds (ES)
20.30
21.30
Lapinpolthajat
20.30
21.30
21.00
21.30
Mummin Kullat
21.30
22.30
22.00
PuuLuup (EE)
22.00
23.00
Jargoslavia
22.00
23.00
22.30
Dungen (SE)
22.30
23.30
Felix Manell
22.30
00.00
23.00
Vesa-Matti
23.00
00.00
23.30
24.00
Pelagos
00.00
00.00
Pullaherra
00.00
00.00
24.30
Rasmus Hedlund
00.30
00.00
25.00

Veistämö

Liiteri

Suuli

Kuja

Laituri

Meri

Ponttooni

Kesanto

Autotalli

Grilli

No events available!

 

Tulostettavat versiot aikatauluista:

Perjantai (PDF)

Lauantai (PDF)